KOMPLEKSOWY PROJEKT

Kompleksowy projekt świec

Specjalizujemy się w tworzeniu kompleksowej usługi projektu i wykonania świec z naturalnych wosków. Posiadamy wykwalifikowaną kadrę, która zaprojektuje dla Państwa marki odpowiednią identyfikacje wizualną produktu, doradzimy w sprawie wyboru najlepszego wosku czy zapachu. Nasze moce produkcyjne pozwalają nam na wytworzenie zarówno małego (od 50 sztuk) jak i dużego wolumenu. Aby sprostać wymaganiom naszych klientów, każda Nasza świeca zalewana jest ręcznie zgodnie z  zachowaniem przyjętych norm.

PRZEBIEG PROCESU ZAMÓWIENIA

Poniżej możesz zapoznać się z procesem procesem produkcyjnym spersonalizowanych świec. W zależności od skomplikowania i wielkości wolumenu standardowa procedura od złożenia zamówienia do otrzymania gotowego produktu trwa od 7 do 40 dni.

 OKREŚLENIE SPECYFIKACJI

Naszą współpracę zawsze rozpoczynamy od przesłania klientowi krótkiej ankiety, w której określone zostają jego wymagania. Ankieta pozwala nam na stworzenie jak najbardziej dopasowanej oferty i obejmuje takie pytania jak wielkość planowanego zamówienia, budżet przeznaczony na jedną świece czy rodzaj personalizacji.


WYBÓR SUROWCA, OPAKOWANIA I ZAPACHU

Na bazie wypełnionej ankiety przesyłamy klientowi ofertę w której przedstawiamy możliwe opakowania, wszystkie zapachy, które możemy zaproponować oraz rodzaje wosku. Na tym etapie świadczymy również usługę doradczą, opiniując najlepsze dla marki naszych klientów rozwiązania.


IDENTYFIKACJA WIZUALNA

Na tym etapie Nasza wykwalifikowana kadra grafików przygotowuje projekt opakowania zewnętrznego i etykiety. Spójny i dopracowany projekt kształtuje tożsamość marki i pozwala na zaistnienie w świadomości klientów. Decydując się na współprace z Nami, Nasi klienci mają pewność, że stworzymy dla nich projekt, który poprzez unikalny charakter wyróżni jej produkty spośród konkurencji i sprawi, że na długo pozostanie w pamięci.


OPRACOWANIE PROTOTYPÓW

Przed produkcją całego zamówienia rekomendujemy zamówienie prototypów, tak by Nasi klienci mogli w rzeczywistości zobaczyć gotowy produkt i jeżeli istnieje taka potrzeba wprowadzić ewentualnie kosmetyczne poprawki.


PRODUKCJA

Po zaakceptowaniu przez klienta prototypów, rozpoczynamy proces produkcji. Dzięki Naszym wysokim mocom produkcyjnym mamy możliwość zaoferowania Naszym klientom bardzo atrakcyjne i krótkie terminy dostaw.


Chcecie się Państwo więcej dowiedzieć o Naszej ofercie?  Prosimy o kontakt, a my zrobimy wszystko, by sprostać Państwa oczekiwaniom.

Telefon: +48 796 429 181

Email: biuro@fabryka-swiec.pl

SKORZYSTAJ Z FORMULARZA: