Zestawy

Prezentowe

nasze możliwości

Zestawy

Prezentowe

nasze
możliwości

ZESTAWY PREZENTOWE

Zajmujemy się tworzeniem personalizowanych zestawów prezentowych oraz wysyłek kreatywnych.

Podziękuj swoim pracownikom za wspaniałą pracę, wyraź szacunek dla Swoich kontrahentów i podaruj im wyjątkowy prezent! Podarowanie kontrahentom, współpracownikom czy partnerom biznesowym naszych wyselekcjonowanych prezentów,pozwoli okazać szacunek osobie obdarowanej, pozytywnie wpłynie na wizerunek Twojej firmy oraz sprawi, że Twoja marka będzie kojarzona z produktami najwyższej jakości.

Chcesz wprowadzić nowy produkt na rynek? Potrzebujesz firmy, która stworzy koncepcje komunikacji, pomoże w doborze produktów do paczki, zajmie się personalizacją, konfekcją a na koniec wysyłką? – Prosimy o kontakt na biuro@fabryka-swiec.pl, a my przygotujemy spersonalizowaną ofertę prezentową, tak aby spełnić wszystkie Państwa wymagania!

Święta to magiczny czas, pełen miłości, uśmiechów i miłych chwil. Podziękuj swoim pracownikom za wspaniałą pracę, wyraź szacunek dla Swoich kontrahentów i podaruj im wyjątkowy prezent!

Oddajemy w Państwa ręce katalog prezentowy z przykładowymi zestawami świątecznymi! Zapraszamy do zapoznania się z nim.

Jeżeli nie znaleźli Państwo swojego wymarzonego prezentu prosimy o kontakt na biuro@fabryka-swiec.pl, a my przygotujemy spersonalizowaną ofertę prezentową, tak aby spełnić wszystkie Państwa wymagania!